KONST / Litografier / Färglitografi 7797351
nr 779 7351
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi , Ardy Strüwer (f. 1939), 113/150, signerad, motivets mått: 76x56
Kondition: saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:54:33
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
650 kr
500 kr
600 kr
700 kr
7
750 kr
950 kr
850 kr
950 kr
1.000 kr
6
6
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer